FAIL (the browser should render some flash content, not this).

____ Przedstawiamy Państwu ofertę dotyczącą sprzedaży, montażu i konserwacji systemów nadzoru i monitoringu w oparciu o kamery IP oraz kamery przemyslowe CCTV. Dzieki takiemu rozwiązaniu możecie Państwo na bieżąco kontrolować co się dzieje w domu, biurze czy też na terenie który chcecie monitorować. Kamery i urządzenia które proponujemy można podłączyć zarówno za pomocą tradycyjnego okablowania jak i również bezprzewodowo.

       Proponowany przez nas sprzęt to idealne rozwiązanie do monitorowania domów mieszkalnych, biur, sklepów, osiedli, terenów otwartych, ogrodów, placów zabaw czy parkingów. Kamery posiadają wbudowany serwer WWW dzięki czemu możliwy jest dostęp do obrazu z kamer praktycznie z każdego miejsca na Ziemi, wystarczy do tego celu tylko komputer z dostępem do internetu, palmtop lub telefon komórkowy. Zastosowane rozwiązanie i użyty sprzęt przekazuje doskonałej jakości obraz zarówno w dzień jak i w nocy. Istnieje możliwość nagrywania obrazu w postaci cyfrowej czy to w formie ciągłej rejestracji czy też podczas pewnych zdarzeń (np. podczas ruchu przed obiektywem kamery). Oprócz sprzedaży komponentów do monitoringu zajmujemy się również projektowaniem systemów monitoringu oraz wykonawstwem. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zalety systemu :

- możliwość budowania rozproszonych systemów monitoringu (odległość nie gra tu żadnej roli)

- prostota budowy oraz instalacji z możliwością dowolnej rozbudowy systemu

- zdalne zarządzanie kamerami z dowolnego miejsca na świecie

- podgląd obrazu z kamer poprzez jakikolwiek komputer podłączony do internetu

- natychmiastowa informacja o zdarzeniu poprzez mail lub SMS

- bezobsługowa praca systemu

- możliwość obserwacji w całkowitej ciemności

- zapis na nośnikach elektronicznych

- duży poziom bezpieczeństwa

- możliwość zamieszczenia obrazu z kamery na stronie WWW

- podgląd z jednej kamery w kilku rozproszonych miejscach (np. w dziale ochronyi i u prezesa)

 

Wymierne korzyści oraz oszczędności :

     Korzyści oraz oszczędności które Państwo możecie osiągnąć dotyczą nie tylko przedsiębiorców czy szefów firm ale również  i osoby prywatne które zechcą chronić swój majątek a niejednokrotnie dorobek całego życia. Oto kilka przykładów korzyści które Państwo osiągniecie instalując nowoczesny monitoring :

- nie trzeba układać dodatkowego okablowania gdyż można wykorzystać już istniejące okablowanie strukturalne (sieć LAN) lub w przypadku braku takiej sieci skorzystać z opcji bezprzewodowej.
 
- nie trzeba inwestować w remonty oraz prace po instalacyjne (gipsowanie bruzd po kablach, malowanie)

- zatrudniając strażników ochrony można zredukować ich liczbę ponieważ w wielu punktach będzie bezpośredni podgląd co sprawia nadzór dużej liczby strażników staje się zbędny

- w wielu przypadkach zapobiegamy włamaniom (czynnik psychologiczny – obiekty monitorowane są znacznie mniej narażone na włamania czy wandalizm)

- uniknięcie stresu związanego z niepewnością czy w domu bądź biurze nie dzieje się nic niepokojącego pod Państwa nieobecność.

- nawet podczas długiej nieobecności macie Państwo kontrolę nad tym co się dzieje w monitorowanych obiektach.

- poprawa wydajności pracowników gdyż istnieje powszechna świadomość stałej kontroli ich pracy. A co za tym idzie również znaczna poprawa zdyscyplinowania.

- zapis w systemie cyfrowym eliminuje zakup kaset VHS jakie są używane w tradycyjnych systemach monitoringu.

- znacznie efektywniejsze wykrywanie sytuacji niebezpiecznych które narażają Państwa na znaczne koszty np. włamania , pożary itp.

 

Istnieje możliwość demonstracji działającego systemu w siedzibie naszej spółki.

Prosimy kontaktować się z Państwa doradcą pod adresem:

monitoring@capitalinvestment.com.pl

 

Powyższy katalog nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępność każdego produktu, jego parametrów i ceny.
Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i ceny nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do reklamacji.

O nas  |  Oferta  |  Poznaj nas  |  Wsprarcie techniczne  |  Kontakt
Copyright © 2012 Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o.
Oferta - monitoring wizyjny.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na monitoring wizyjny. W ciągłej sprzedaży posiadamy kamery, rejestratory oraz oświetlacze podczerwieni. Oferujemy również fachowe doradztwo oraz instalacje systemów dozoru.
Kamery kolorowe
Kamery czarno - białe
Rejestratory
Oświetlacze podczerwieni
Systemy bezprzewodowe
Osprzęt do kamer oraz okablowanie