FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Firma Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o
została utworzona 4 lipca 2006 roku. Kapitał zakładowy spółki wynosi 3.316.000 zł i w całości jest kapitałem polskim
Założyciele oraz Kadra pracownicza.
Założyciele firmy, jak również jej pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie w branży urządzeń pomiarowych i systemów rozliczeń mediów. Posiadana wiedza, doskonała znajomość rynku i kierunków rozwoju nowych technologii daje nam możliwość oferowania produktów przystosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, by sprostać jego wymaganiom i oczekiwaniom.

Kierunek działalności firmy.
W chwili obecnej wychodząc naprzeciw potrzebom klienta Capital Investment - Systemy Opomiarowania Sp. z o.o. rozwija i udoskonala projekt Systemy Monitoringu, to projekt ukierunkowany na bezpieczeństwo oraz komfort mieszkańców domów jedno- i wielorodzinnych. System doskonale sprawdza się również w biurach, sklepach, hotelach, budynkach i obiektach użyteczności publicznej.

Racjonalne dysponowanie zasobami wody, energii ma znaczący wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty dawały nie tylko zadowolenie i satysfakcję z ich użytkowania, ale przyczyniały się do ochrony środowiska.

Czym się zajmujemy.
Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o. jest dystrybutorem wyrobów produkowanych przez METRON Spółka z o.o. - wodomierze, ciepłomierze, programatory oraz elementy złączne. Ponadto zajmujemy się montażem oraz dystrybucją popularnych systemów monitoringu. Posiadamy w naszej ofercie podzespoły takie jak kamery IP, Kamery CCTV, rejestratory, oświetlacze itp.
O nas  |  Oferta  |  Poznaj nas  |  Wsprarcie techniczne  |  Kontakt
Copyright © 2012 Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o.